16 Yaşında Bir Kız Çocuğu… Sıla Şentürk…

Sıla Şentürk… 16 yaşında bir kız çocuğu… Küçücük bir çocuk… 16 yaşındaki sıla Şentürk, 21 yaşındaki Hüseyin Can Gökçek ile zorla nişanlandırılıyor ailesi tarafından. Sıla Şentürk nişanlanmak ya da evlenmek istemiyor. Ama Hüseyin Can Gökçek adlı adi psikopat, Sıla Şentürk’ün boğazını keserek katlediyor.

Bu ülkede 16 yaşında bir kız çocuğu “evlenmek istemediği için” katledildi… Sadece Sıla’yı katleden Hüseyin Can Gökçek değil, Sıla’yı bu yaşında zorla nişanlandıran Sıla’nın ailesi ve Hüseyin Can Gökçek’in ailesi de en ağır şekilde cezalandırılmalı…

Ama… Ama işte… Katili hakettiği cezayı almayacaktır! Artık bu ülke Araplaşmış, medeniyetsiz, geri kalmış, ahlâksız, yobaz, yozlaşmış, erdemsiz, haysiyetsiz, insan haklarının hiçe sayıldığı; kadının, erkeğin, çocuğun, hayvanın, bitkinin hayati tehlikesinin olduğu karanlık topraklardır. İnsanların uzaya çıkıp yeni medeniyetler kurdukları çağda bizim ülkemizde hâlâ reşit olmayan, kendi isteği haricinde kız çocuklarını everip karşı çıkarlarsa öldürüyorlar. işte bizim ülkemiz böyle bir ülke.

İnsanların uzaya çıkıp yeni medeniyetler kurdukları çağda bizim ülkemizde hâlâ reşit olmayan, kendi isteği haricinde kız çocuklarını everip karşı çıkarlarsa öldürüyorlar. İşte bizim ülkemiz böyle bir ülke.

Cemaat yurdunda üniversiteli bir genç psikolojik şiddet ve baskıya maruz kalarak intihar etti ve ailesi çocuğun katillerini savundu, çocuğun arkadaşlarını katil ilân etti. Bizim ülkemiz böyle bir ülke.

Bizim ülkemizde zorla yolladıkları Kur’an kursunda erkek çocuğuna tecavüz edip intiharına sebep oldular. Bizim ülkemiz böyle bir ülke.

Bu ülkede yaşanılacak tüm kötü olayları kaç kere daha yaşamalıyız bilemiyorum. Bir yandan içim yanıyor, çünkü gencecik bir insan öldü gitti. Kötülüklere maruz kaldı. Geleceği kendisinden çalındı. Öbür tarafta yaşantılarının her anına imrendiğimiz turistler geliyorlar. Ahlâksızlıkla suçlanan o batılılar. Ülkelerinde her bireye insanca muamele ediliyor, insanların hayatları nasıl daha iyi olur ona uğraşılıyor, hayat standartları her geçen gün daha da yükseltiliyor. Bu güzel ülkenin vatandaşı olanlar da daha çok dibe batıyor, daha çok kötülük görüyor, daha çok mutsuz oluyor ve hatta her geçen gün daha çok ölüyor.

Bugün bu haberi okurken diğer ölüm haberlerini de gördüm. İnşaatta çalışıp asla refaha kavuşamayacak ama karnını doyurmak için çalışan ve yüksekten düşüp ölen adamı. Sürekli siyasiler ve dindarlar ve hatta diyanet işleri tarafından kötülenen batılı devletlerde bunların onda biri olayı bile göremezsiniz. İnsanlık suçudur. Ciddi yaptırımlar olur. Peki ya burada ne olur? Belçika’da katliam yapan Türk gibi serbest bırakırlar, cezalandırmazlar. Maalesef bizim ülkemiz böyle.

Belki diyorum bilinçli bireyler bilinçli bireyleri yetiştirir de bizim de ülkemiz böyle olur ama bu sadece bir umut…

Buna da bakabilirsiniz

Müge Anlı İle Tatlı Sert

Müge Anlı’yla her fikrim uyuşmuyor, her yaptığını her sözünü onaylamıyorum. Mesela “Eşimi sevmiyorum” diyen kadına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir