Sarıklı Cübbeli Derviş Memed ve Arkadaşları

İslamcılık adı altında, iki yüzyıldan beri, neden Türk düşmanlığı yapılıyor?

Kaç bin gizli papazın imam olduğunu, kaç bin kripto Yahudi’nin müftü olduğunu bilmiyorsanız… Osmanlı çökerken de, son beş Şeyhülislam beşinin de, Yahudi mason olduğunu bilmiyorsanız… İslamcılık adı altında, neden Türk düşmanlığı yapıldığını anlayamazsınız!

Doksan yıl önceki Haçlı işgal günlerinde olduğu gibi, bugün de İslamcı Müslüman gavurlarının aslında Haçlı Müslümanı olarak, kafir Amerika’ya neden köpek olduklarını da bilemezsiniz!

Derviş Memed ve arkadaşları Haçlı Ordusu ile ne kadar mutlular? “Yunan işgal ordusuyla çok iyi geçiniyorduk” diyen sarıklı cübbeli Derviş Memed ve arkadaşları…

Yunan işgal güçleri ağıllarını bastı, koyunlarını yağmaladı ama Derviş Memed’ler asla isyan etmediler!

Yunan işgal güçleri Müslüman milletin kendi mezarlarını kendilerine kazdırarak diri diri mezarlara gömdüler ama Derviş Memed’ler din elden gitti diye isyan etmediler!

Yunan Haçlı işgal güçleri Müslümanların evlerini basarak yağmaladılar, kadınlarına tecavüz ettiler ama Derviş Memed din elden gitti diye yine isyan etmedi!

Yunan işgal güçleri Derviş Memed’in Sümbüller köyünü bastı, bozalan mahallesinde 18 aile resini diri diri kuyulara gömerek taş bastılar. İşkenceyle öldürdükten sonra köye dönerek tüm kadınlara tecavüz ettiler, köy meydanında genç kızlarımızı silah zoruyla oynattılar ama Derviş Memed ve arkadaşları din elden gitti diyerek asla ayaklanmadılar!

24 Mayıs 1919, Yunan işgal güçleri sadece bir tabur askerle, tek kurşun atmadan, konfeti yağmuru altında ve çiçeklerle karşılandı, Derviş Memed ve arkadaşları gavura tek kurşun atmadılar!

Ezan sesleri sustu, çan sesleri ve papazlar geldi. Bazı camilere çan kulesi yaptılar ama Derviş Memed ve sarıklı arkadaşları yine ayaklanmadılar!

Nihayet, vatan Haçlı işgalinden kurtuldu! Ezan sesleri geldi, çan sesleri ve papazlar gittikten sonra Derviş Memed ve sarıklı arkadaşları “Din elden gitti!” diye naralar atarak Menemen’de ayaklandılar!

Derviş Memed, işgal günlerinde köyünde tüm kadınlara tecavüz eden Yunan subaylarını kesmemişti ama Menemen meydanında bir Türk subayını testere ile kesti, iki masum kır bekçisini katletti! Elbette ki Kubilay’ın sırtında Yunan üniforması olsaydı Derviş Memed onu kesmeyecekti!

Şimdilerde aynı yerlerde kendilerini düşman tecavüzlerinden kurtaran Mustafa Kemal’e “dinsiz” diyorlar, “deccal” diyorlar ama kendilerine tecavüz eden kafir işgal güçlerine hiçbir zaman dinsiz demiyorlar, diyemiyorlar!

Hatta ve hatta, “biz Yunan işgal ordusuyla iyi geçiniyorduk, Mustafa Kemal Atatürk muhabbetimizi bozdu” diyorlar!

Yunanistan’da Yunanlar “Mustafa Kemal olmasaydı Manisa bizim olacaktı!” diye Mustafa Kemal Paşa’ya sövüyorlar. Manisalılar ise “Manisa kendilerinin oldu diye” Atatürk’e “dinsiz, deccal” diyorlar, Atatürk’e Yunanlar gibi sövüyorlar!

Bu iğrenç mahlukları düşman tecavüzlerinden kurtararak, devlet kuranlar yanlış yapmıştır. Bunlara yaranmak için, sıradan tecavüz etmeleri gerekirdi, çünkü tecavüzcülerine aşık mahluklardır!

Buna da bakabilirsiniz

Tarihimizin En Üzücü Zaferidir Çanakkale Savaşı

Tarihimizin en üzücü zaferidir Çanakkale Savaşı. Bin bir türlü sıkıntılar içerisindeki bir milletin çağın en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir